giovedì 24 febbraio 2011

Algus...

Itaalia kõlab nii müstiliselt.Me oleme tuttavad selle maa huvitava ajalooga.Keel,mida räägitakse tundub olevat kui muusika kõrvadele.Kõik tundub olevat justkui perfetkne,muinasjutuline.
Otsustasin tulla uurima ja avastama,kas ikka on kõik nii kaunis,kui näib ja olen kuulnud.Aastal 2010 oktoobris saigi asjad kokku pakitud ja lennukipilet ostetud Milanosse,moemaailma Mekasse.Miks just Milano?
Üheks põhjuseks kindlasti minu illusioon kiirelt tööd leida.Teiseks ka see,et leidsin endale elukoha selles kandis.Kolmandaks inimeste värvikirevus.Milanos võib kohata nii erinevaid inimtüüpe,kes on tulnud siia erinevatel põhjustel.Kes töö eesmärgil,kes on leidnud siit enda ´eluarmastuse´.
Minu armastus Itaalia vastu sai alguse 2008ndal aastal,kui külastasin Roomat ja Milanot.Väike puhkus Eestist väljas.Jalutades mööda Trevere jõge ja uudistades Colosseumi idanes peas mõte end siia ümber asutada.
Kuid tol hetkel oli see ainult unistus.Eestis olid mu sõbrad,töö ja pere.Aja möödudes tutvusin mitmete itaallastega,kellega ka suhtlema jäin.Kuid üks sõprus kujunes erilisemaks,mis andis initsiatiivikust juurde.
2010nda aasta augustis külastasin Lõuna-Itaalias asuvat Calabria regiooni,mis jättis hingematvalt kauni mulje.Inimesed,loodus,ajalugu.Kõik tundus nii ahvatlev.Sealt sai minu unistus hoogu juurde.Olenemata faktist,et ma keelt ei rääkinud,oli tahe suur.
Nii ta läks ja siin ma olen :)

Nessun commento:

Posta un commento